+420 495 865 298

Služby

Preventivní prohlídky

Na preventivní prohlídku jsou součástí předcházení nemocí a je na ni nárok každé dva roky. Preventivní prohlídky pomáhají diagnostikovat nemoci již v raném stádiu. Léčba takto odhalených onemocnění je s menším zásahem do jeho každodenního života. Při preventivní prohlídce cílenými dotazy zjišťujeme Váš zdravotní stav. Dále provádíme tělesné vyšetření jako je měření krevního tlaku. Nezbytnou součástí je i vyšetření krve, tím můžeme odhalit nemoci, které Vám zatím nečiní potíže.

Očkování

V naší ordinaci provádíme očkování, které je hrazeno z veřejného zdravotního zdravotního pojištění, ale i další očkování, které si pacienti hradí sami. Zpravidla to jsou očkování, které jsou vyžadována při vstupu do některých zemí. Řada pojišťoven má věrnostní, klubové či jiné programy, které poskytují příspěvek na očkování nehrazené z veřejného pojištění. Informujte se o možnostech u své pojišťovny. Nejste si jistí, zda-li je dané očkování hrazeno ze zdravotního pojištění zavolejte k nám do ordinace.

Léčebná péče

Mimo pravidelných prohlídek je nutné vyhledat lékaře při akutním stavu. Neodkládejte návštěvu lékaře při prvních příznacích onemocnění. Je důležité přijít včas. Zdraví je to nejdůležitější v našem životě a máme jenom jedno.

Průkazy a jiné dokumenty

Pro naše pacienty vystavujeme dokumenty, posudky a potvrzení potřebné k řidičskému průkazu, zbrojnímu průkazu, potravinářské průkazy, výpisy ze zdravotní dokumentace.

Smluvní pojišťovny

Aby poskytnutá péče byla hrazena pojišťovnou přímo lékaři a pacient nemusel platit u nás v ordinaci za výkony hrazené z veřejného zdravotního pojištění, spolupracujeme s následujícími pojiťovnami:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP)
  • Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra (ZPMV)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna (VoZP)
  • Oborová zdravotní pojišťovna (OZP)
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (CPZP)